Студентів Острозької академії нагородили за здоровий спосіб життя

08.06.2011

В Острозькій академії чотирнадцятий рік поспіль надається премія доктора Володимира Кузя «За здоровий спосіб життя» студентам, які не лише є яскравими представниками своїх факультетів у спорті та громадському житті, а й усіляко долучаються до пропагування здорового способу життя.

2011 року продовжила цю славну традицію, як і попередніх разів, представник української діаспори в Канаді, племінниця В. Кузя Віра Маланчій. Зазвичай стипендіатами є студенти, однак відтепер нагороджуються і співробітники університету, які займаються спортом, не мають шкідливих звичок та, найбільш важливо, своїм прикладом надихають студентів на те, щоб все було по-здоровому.

Цього разу стипендії вручено Іванові Оросу (гуманітарний факультет), Арсенові Малешу (економічний факультет), Ярославові Пахучому (факультет міжнародних відносин), Іванні Тодавчич (факультет політико-інформаційного менеджменту), Наталії Мирончук (факультет романо-германських мов), Ірині Гутнік (правничий факультет).

Серед професорсько-викладацького складу такими преміями нагороджено декана гуманітарного факультету, професора Василя Жуковського, старшого лаборанта кафедри політології Світлану Мацієвську, викладача кафедри англійської мови та літератури Олену Тишко, інженера з охорони праці Олега Оношка.

«Я розповідаю про Острозьку академію та її активістів за здоровий спосіб життя і в Україні, і в Канаді, — ділиться враженнями представниця Фонду В. Кузя Віра Маланчій — адже наша країна вимагає людей, які не байдужі до себе, до свого здоров’я, і до майбутнього своєї країни. Здоров’я — це майбутнє нації».