Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії видається журнал «Рівненщина релігійна»

07 лютого 2011

Вийшов у світ другий номер інформаційно-аналітичного видання «Рівненщина релігійна». Наскрізною темою часопису є Біблія, відтак на сторінках журналу можна познайомитися з різними науковими підходами до тлумачення Святого Письма (інтерв’ю з завідувачем кафедри релігієзнавства, доктором історичних наук, професором С. І. Жилюком), разом із кандидатом філологічних наук Д.В.Цоліним прочитати «Євангеліє Змови від Дена Брауна», переглянути калейдоскоп відповідей священиків та мирян різних християнських конфесій області на запитання студентів та викладачів релігієзнавства про форми роботи з Біблією в громадах, актуальність цієї святої книги для сучасної людини та методи дослідження Писання. Також у виданні є чимало інших цікавих інтерв’ю, репортажів, статей про буття християнських конфесій нашого краю, а також сторінка, присвячена релігійному досвіду з інших регіонів України.

«Рівненщина релігійна» запрошує до співпраці керівників релігійних організацій області, парафіян та небайдужих до духовного відродження краю. Ми надзвичайно зацікавлені в діалозі та спільній праці. Тема наступного номера, на яким вже активно працюють студенти та викладачі кафедри релігієзнавства, соціальна робота церкви», – розповіла головний редактор часопису кандидат історичних наук С.В.Филипчук.
Електронна версія журналу «Рівненщина релігійна».