Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Казковий бал на гуманітарному факультеті

01 червня 2011

У межах святкування Тижня гуманітарного факультету 31 травня на території Острозької академії відбулося чарівне дійство – Острозький бал.

Свято було приурочене до 10-ліття спеціальності «Релігієзнавство». З вітальними словами до представників цієї спеціальності та гуманітарного факультету загалом виступили декан факультету професор Василь Жуковський та випускниця першого набору спеціальності «Релігієзнавство» Катерина Якуніна.

У цей день студенти, одягнені у розкішні сукні та костюми кружляли подвір’ям академії під мелодії у виконанні Українського народного оркестру Рівненського державного гуманітарного університету та учнів Острозької дитячої музичної школи.

Родзинкою вечора стали маски на обличчях учасників балу, що внесли нотку  загадковості й таємничості у цей і без того прекрасний захід.