Факультету міжнародних відносин – 3 роки!

30.05.2011

Минулого тижня, з 23 до 27 травня, факультет міжнародних відносин провів низку цікавих заходів, присвячених своєму Дню народження. Тиждень святкувань розпочався урочистим відкриттям, яке дало почин грандіозним подіям першого дня. Далі спудеї-міжнародники ярмаркували в парку, де проводилася виставка-продаж виробів рукоділля та безлічі найрізноманітніших креативних експонатів. Продовжився святковий понеділок акцією «МВ єднає», під час якої студенти, тримаючись за руки, змоделювали назву свого факультету. Після цього спудеї мали нагоду перевірити знання у розважально-пізнавальній грі «Європа».

Відзначаючи своє свято, студенти факультету «Міжнародні відносини» рівномірно ставили акценти як на українськ, так і на закордонну тематику. Зокрема, під час святкувань відзначили День української вишиванки. Цей день запам’ятався студентам флеш-мобом «Співочі міжнародники», під час якого вони у вишиванках співали українські народні пісні. До хороводу, який присвятили Року української пісні в академії, долучалися також і спудеї інших факультетів. Вечір «Українська пісня та діаспора» став логічним продовженням тематики дня, який завершився «Українськими вечорницями» в академічному парку.

Екватор тижневих святкувань пприсвятили дипломатії. Впродовж Дня дипломата чимало школярів взяло участь в акції «Відчуй себе студентом», у той час, як дехто з студентів-міжнародників робив ставки на аукціоні балів. Вечір «Всі ми родом з дитинства» пройшов у форматі квесту під назвою «Дитячі історії».

Наступний День країн світу розпочали благодійною акцією на допомогу Христині Забурній. Впродовж дня міжнародники ознайомлювали всіх охочих з особливостями країн світу і дарували символічні прапорці держав. Наприкінці насиченого подіями тижня студенти факультету «Міжнародні відносини» подарували всім спудеям та професорсько-викладацькому Острозької академії святковий концерт «От такі ми». Дійство відзначилося різноманіттям студентських постановок, імпрез, вокальними і танцювальними номерами, а також студентськими відеороликами, в яких міжнародники продемонстрували всі аспекти свого життя на факультеті: студентські будні та свята.