В Острозькій академії відбулася ІІ Всеукраїнська конференція «Міжнародні відносини та туризм»

23.05.2011

Друга всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених відбулася в Національному університеті «Острозька академія». Цього разу загальна тема звучала «Міжнародні відносини та туризм: сучасність та ретроспектива». Організатором заходу виступив факультет міжнародних відносин Острозької академії.

Для прогресивних українських навчальних закладів загалом та студентів і молодих вчених вже стало нормою вироблення теоретичних рекомендацій, на які представники влади можуть спиратися у процесі своєї практичної діяльності. Адже так і повино бути у державі, яка хоче забезпечити собі та своїм громадянам повноцінний рівень життя.

У межах конференції працювало декілька секцій, у яких обговорювалися такі важливі питання для нашої держави, як місце України у світовій політичній системі, інтеграційні процеси у міжнародних відносинах, сучасні тенденції розвитку міжнародного туризму, актуальні проблеми міждержавних відносин тощо. Участь у конференції взяли студенти та молоді вчені зі Львова, Чернівців, Луцька та Острога.

Про важливість проведення подібних наукових заходів говорить декан факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Алла Атаманенко:

«Я дуже рада, що ця конференція сьогодні відбувається в Острозькій академії. Подібні заходи допомагають виховати студентів, які будуть не лише добрими теоретиками, а й практиками. Такі конференції дають можливість обговорити теоретичні проблеми, практичне вирішення яких у майбутньому даватиме можливість заробити на життя. Не може бути ні гарного історика, ні дипломата, ні людини, яка займається практичними справами без вивчення теоретичного підґрунтя. На таких конференціях студенти та молоді науковці отримують можливість не тільки презентувати свої наукові здобутки, а й поспілкуватися з людьми, що мають схожі наукові зацікавлення».