Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Виставка присвячена подіям Другої світової війни

11 травня 2011

У стінах Острозької академії 10 травня відбулася виставка на тему «Острожчина в роки Другої світової війни».

Організаторами виступили директор музею Національного університету «Острозька академія» Анастасія Хеленюк та старший науковий співробітник Острозького державного історико-культурного заповідника Марія Данилюк. Студенти мали чудову нагоду ознайомитися з одягом, елементами обмундирування, нагородами та іншими цікавими експонатами, що відображають життя Острожчини в роки Другої світової війни, а також побачити на світлинах відважних учасників воєнних дій, які захищали місто.

Полиставши сторінки минулого, студенти мали можливість пригадати важкі часи, коли Острог був окупований німцями.

На запитання про те, як студенти сприйняли виставку і що їх найбільше зацікавило, організатор Марія Данилюк відповіла: «Багато молодих людей хоче більше дізнатися про якісь незвичайні та не всім відомі факти з історії Острожчини в період Другої світової війни, про життя людей у той нелегкий час. Студенти цікавляться, і тому виставка має велике значення у формуванні розуміння війни як такої».