Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Результати VIІ Всеукраїнського турніру юних журналістів

01 травня 2011

Сьогодні відбулася остання – фінальна гра VIІ Всеукраїнського турніру юних журналістів. Поки фіналісти змагалися за перемогу, ми поцікавилися враженнями від Турніру у їх старших колег – студентів першого курсу спеціальності «Журналістика».

Наталія Шевяхова, студентка групи Ж-11, минулорічна учасниця ТЮЖ:

- Мене дуже порадувала підготовка та ставлення команд до Турніру. Усі учасники  продемонстрували гарні знання не тільки з теоретичної частини, а й там де потрібно було критично мислити, аналізувати та опонувати. Хоча були потенційно сильніші команди, проте, на мою думку, всі 9 півфіналістів могли спокійно йти до фіналу, але, на жаль, конкурс має регламент, який такого не передбачає.

Вероніка Пахольчак, студентка групи Ж-11, член Оргкомітету:

- Правду кажуть, що краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Стосується це і Турніру юних журналістів. Від знайомих я неодноразово чула про цей конкурс, проте жодного разу не була його свідком. Мені здавалося, що ТЮЖ нічим не відрізняється від загальноприйнятих олімпіад чи подібних заходів. Тепер я розумію, що глибоко помилялася. Турнір – це не просто суха демонстрація наукової інформації. Турнір – це фейєрія емоцій, командного ентузіазму та запеклої боротьби. Оскільки я сама здобуваю професію журналіста, було надзвичайно цікаво почути точку зору на ті чи інші питання юних турнірівців, адже вони розуміють загальні аспекти теорії та практики дещо по-своєму, оригінально та неупереджено, по-свіжому, так би мовити. Ще одним приємним здивуванням для мене було надзвичайно тепле, приятельське ставлення команд одна до одної. Вони абсолютно не відчували себе суперниками, хоча на іграх виступали в ролі опонентів. За словами самих учасників, перш за все, вони знайшли друзів, які поділилися власним досвідом. Тому неважливо хто здобуде перемогу, головне, що позитивні враження та емоції, дружба та спогади залишаться з ними назавжди!

На урочистому закритту Турніру стало відомо, що цьогоріч перемогу у конкурсі виборола команда «Еспада» (місто Суми). Друге місце розділили між собою представники Волинської, Рівненської та Сумської області із команд «Четверта влада», «Без секретів» та «Об’єктив».

Дипломи третього ступеня отримали команди «Скрепка» (Донецька обл.), «Ексельсіор» (Тернопільська обл.), «Post Scriptum» (Чернівецька обл.), «Ерудит» (Сумська обл.), «Лідер» (Харківська обл.).