Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Минув перший день VII Всеукраїнського турніру юних журналістів

29 квітня 2011

Три тури чвертьфіналу VII Всеукраїнського турніру юних журналістів відбулися 29 квітня в Острозькій академії. Перший конкурсний день подарував школярам безліч емоцій, натхнення та неоціненного досвіду.

Члени журі та учасники діляться виключно позитивними враженнями про початок Турніру.

Василь Бирзул, член журі:

-  Я задоволений прагненням наших молодих колег здобути перемогу у Турнірі та атмосферою, яка панує у цих стінах.  Конкурсанти вміють толерантно вести полеміку та предметно дискутувати. Відчувається те, що учасники володіють знаннями, але лише на теоретичному рівні, і цього трохи замало, щоб вміло оперувати певними журналістськими категоріями.

Карина Андрющенко, учасник команди «Royal Press»:

-  Сьогоднішній день відзначився великою кількістю вражень. Моя команда показувала різні результати, але примітним є те, що наші бали з кожним завданням покращувались і зрештою ми отримали найвищі оцінки у нашій групі. Мені сподобалося, що журі прокоментувало своє рішення щодо балів за виступи. Гра була толерантна, насичена і яскрава. Сподіваюся, так цікаво буде і надалі. Помітно, що напруження зростає, але це лише підкреслює, що кожна команда достойна перемоги.