Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Своєю працею студенти вшанували пам’ять загиблих

21 квітня 2011

З огляду на те, що наближаються травневі свята студентка першого курсу спеціальності «Країнознавство» Анна Зайчук проявила неабияку громадську та національну свідомість та стала ініціатором акції по прибиранню території скверу, що розташований на місці поховання єврейського населення, яке було розстріляне під час Другої світової війни в місті Острозі.

Так, 6 квітня студенти факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» спільно із школою-інтернатом для дітей з вадами слуху не лише прибрали територію єврейського кладовища, а й впорядкували та пофарбували пам’ятник загиблим.