Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Відкрилася виставка «Острог на старовинних картах»

04 березня 2011

У стінах підземної галереї Острозької академії третього березня відбулася виставка старовинних карт, на яких позначено Острог, організована за ініціативи студентів другого курсу спеціальності «Історія» і за підтримки директора художньої галереї Анастасії Хеленюк.

Виставка включала близько десяти карт різних століть. Це карти Московії, Польщі, Малої Татарії, Угорщини, Швеції, Данії тощо. Почесне місце на виставці зайняла Генеральна карта України Гійома Левасера де Боплана, яка датується 1648 роком, подарована Президентом акціонерного товариства «Альфа-Банк» Україна Олександром Лукановим.

Короткий опис історії кожної з карт було здійснено студентом-істориком другого курсу Андрієм Брижуком. «Карта – це не лише географія, а й витвір мистецтва» - було влучно зауважено.

Співорганізатор виставки Анастасія Хеленюк говорила про небайдужість студентів-істориків до культурних надбань Острога та його історії. Показати публіці карти, на яких зображене славетне місто Острог було нелегко, адже таких карт безліч, тому вибрали найкращі. «Студенти стали опікунами художньої галереї» - зазначила пані Анастасія. Також вона сказала, що кожних два місяці організовуватимуться подібні виставки для збагачення історичної пам’яті, пов’язаної з Острозькою академією та містом князів Острозьких.