Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Олександр Талавера прочитав лекцію студентам-економістам

04 лютого 2011

Острозьку академію третього лютого відвідав випускник університету, доктор економічних наук Олександр Талавера.

У 1999 році Олександр Талавера здобув освіту  у Національному університеті «Острозька академія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Після цього він вступив до Київської школи економіки (KSE), а пізніше – до Бостонського економічного коледжу. Сьогодні Олександр Талавера є викладачем Університету Східної Англії (University of East Anglia).

У Національному університеті «Острозька академія» Олександр Талавера зустрівся зі студентами економічного факультету. Його лекція складалася із двох частин та мала інтерактивний характер. У першій частині зустрічі лектор спілкувався зі спудеями про їх студентське життя, мотивації здобуття вищої освіти та  вступу до Острозької академії. Студенти, своєю чергою, поділилися своїми планами на майбутнє, зосереджуючи увагу на проблемі пошуку роботи.

Друга частина лекції Олександра Талавери була присвячена його науковому дослідженню про дискримінацію в бізнесі. Науковець розповів про можливі шляхи реалізації здобутих знань після закінчення університету і, зокрема, зупинився на двох напрямах – бізнесовому та академічному. Лектор наголосив на тому, що дискримінація є необ’єктивним явищем і зазвичай стосується жінок. Ця тенденція пов’язана із схильністю чи несхильністю особи до ризику та покращується із розвитком ринкових відносин.