Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Круглий стіл: «Значення приходу Ісуса Христа на Землю»

04 лютого 2011

Гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія» третього лютого організував засідання круглого столу на тему «Значення приходу Ісуса Христа на Землю для долі людства». Захід відбувся з ініціативи деканату, студентської ради та просвітницького центру НаУОА.

Учасники обговорювали місію Ісуса Христа, який зійшов на Землю, роль Його приходу й чому Він народився саме у людському тілі, а також бачення Ісуса як Боголюдини.

Не минуло уваги учасників обговорення проблем становища людини в сучасному світі та основних духовно-моральних принципів, які мають бути основою нашого життя.