Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії архієпископ Ігор (Ісіченко) прочитав відкриту лекцію

03 березня 2011

Третього березня гостем Національного університету «Острозька академія» став український церковний та громадський діяч, архієпископ Харківський і Полтавський Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) Ігор (Ісіченко).

Архієпископ прочитав відкриту лекцію на тему «Могилянська реформа в контексті контреформації». Проректор Острозької академії Петро Кралюк, представляючи гостя, зазначив, що в Острозьку академію завітав науковець-дослідник давньої української літератури.

Архієпископ Ігор (Ісіченко) під час зустрічі сказав, що подорож до Острога – своєрідна інтелектуальна проща. Він відводить місту особливе місце у національній минувшині та визначає великий посаг історичної та культурної спадщини на майбутнє.

Наприкінці лекції були традиційні запитання гостю, який із задоволенням відповів усім зацікавленим прpисутнім.