Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Викладач Острозької академії переміг у конкурсі «Час у дзеркалі науки»

29 листопада 2010

Викладач кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» Максим Карповець зайняв одне із призових місць в конкурсі наукових робіт «Час у дзеркалі науки» (http://time-grants.com.ua). Головна мета проекту – ініціювати вивчення проблеми часу українськими науковцями, викликати громадський інтерес та активізувати наукові пошуки у цьому напрямі. Загалом в конкурсі науковців взяло участь 24 дослідники з усієї України. Наукова робота Максима Карповця на тему: «Час і його смислові модуси в місті як світі людського буття» присвячена проблемі часу в світі міста. Зокрема, в ній автор здійснив спробу осмислити час як не менш важливу смислову складову світу міста у його культурному та філософсько-антропологічному аспектах. На основі цього дослідник зробив висновок, що об’єктивні та суб’єктивні переживання часу діалектично формують світ міського буття і водночас людину міста.

Конкурсне журі відмітило високий науковий рівень дослідження, преведеного Максимом Карповцем, відзначивши молодого науковця дипломом переможця та грошовою премією.