Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії відвідали представництво ООН в Україні

29 жовтня 2010

Студенти спеціальностей «документознавство та інформаційна діяльність», «міжнародні відносини» та «країнознавство» 29 жовтня мали чудову нагоду особисто поспілкуватися із колективом представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні.
 
Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю Офісу Координатора системи ООН Вікторія Андрієвська та помічник інформаційного відділу Олена Садовнік організували зустріч таким чином, аби студенти, переглянувши презентацію та прослухавши виступи, мали можливість долучитись до обговорення. 
 
Питання миротворчої діяльності організації стало ключовим у спілкуванні. Крім того студенти отримали багато цікавої інформації про систему ООН в Україні, стратегію співробітництва ООН та України, напрямки допомоги ООН. Розповіли і про можливість стажування та працевлаштування в представництві ООН в Україні.
 
Пощастило зустрітись і з координатором системи ООН, постійним представником Програми розвитку ООН в Україні Олів'є Адамом.
 
Поїздка була організована в рамках курсу «Міжнародна інформація».