Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Про нові інтелектуальні акценти сучасності

29 жовтня 2010

Напередодні Дня народження Острозької академії до неї завітала щирий друг університету, член Наглядової ради, головний редактор газети «День» - Лариса Івшина.
 
Вона завжди приїжджає в академію з подарунками, а цього разу для подарунка була особлива нагода – День народження вишу, тому і приїзд став по-особливому святковим.
 
 Лариса Олексіївна подарувала Острозькій академії два фото, одне з яких отримало гран-прі від НаУОА на ХІІ Міжнародному фотоконкурсі «Дня» під назвою «Могутній рід» Олега Ніцко та «Букініст» Олександра Каднікова. Окрім бажання поспілкуватися зі студентами Ларису Олексіївну привела до Острога нова книга газети «День» «Екстракт +200», яку тут з нетерпінням чекали. Презентація відбулася у звичній для таких зустрічей формі діалогу та активного обговорення. 
 
Провідними темами цього спілкування стали політика дестанілізації – проблема, яку «День» останнім часом порушує на своїх шпальтах, перемішування культурних полів тощо. Про це і не тільки студенти ще довго говорили з Ларисою Івшиною після офіційної частини зустрічі. Вони обмінювалися враженнями, думками вже у неформальній обстановці і це ще більше надихало на нові теми та роздуми.