Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В академії стартувала Школа студентського лідерства

26 листопада 2010

В Острозькій академії 26 листопада відбувся перший тренінг Школи студентського лідерства, на тему «Громадська діяльність та студентське самоврядування». Гостею цього заходу була віце-президент Національного студентського союзу з питань фінансового забезпечення та фандрайзингу і Почесний голова МГО Братство спудеїв НаУОА Алла Дубровик. 
 
Школа студентського лідерства   це новий проект Братства спудеїв для активних та амбітних студентів, які мають ідеї та хочуть їх реалізувати. Проект передбачає проведення семінарів та тренінгів трьох тематичних блоків: громадська діяльність та студентське самоврядування, лідерство (розвиток лідерських здібностей, робота в команді, мистецтво публічного виступу, тайм-менеджмент) та проектний менеджмент.
 
Також в рамках ШСЛ передбачаються зустрічі з громадськими та політичними діячами, представниками бізнесу. Після закінчення курсу семінарів та тренінгів кожен учасник отримає сертифікат про участь у «Школі студентського лідерства» та за сприяння БС матиме можливість реалізувати власні проекти.