Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Гурт «CHESS» в Острозькії академії

26 травня 2010

Оригінальна та самобутня акустична музика лунала 26 травня у стінах Острозької академії у виконанні гурту «CHESS».

Квартет з міста Рівного дарував студентам Острозької академії годину цікавого музичного спілкування, граючи на різноманітних інструментах – гітарі, скрипці, духових, а також - африканських барабанах. Спудеї академії мали можливість не лише послухати акустичну музику у виконанні колективу, а й почути більше про його учасників від них самих в інтерв’ю «Chess» на студентському он-лайн радіо «Ост.Радіо». Сам концерт відбувався у затишній камерній атмосфері, чому сприяло і позитивне налаштування публіки, і гостинність університету, і відкритість гурту до спілкування.