Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

«Everything is possible» – доведено студентами Острозької академії

25 лютого 2010

Своєрідним апогеєм святкування тижня факультету романо-германських мов уже другий рік поспіль є постановка студентами та викладачами цього факультету англомовного мюзиклу.

Минулого року постановка здійснювалася на основі відомої книги Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея», цього разу мюзикл носив претензійну назву – «Everything is possible».

Основа подій, що висвітлювалися на сцені, – це суперечка між добром і злом, інструментом у вирішенні якої стали, як завжди, люди, і не просто люди, а закохані. Білий і чорний ангели боролися за можливість існування кохання на землі. На щастя, усе закінчилося щасливо.

Мюзикли від студентів-філологів – це вже традиційно не просто цікавий сюжет, а й майстерна гра акторів (у постановці були задіяні  студенти від першого до четвертого курсів), насиченість танцювальними номерами (участь у мюзиклі взяв рівненський колектив східного танцю), а також неповторна атмосфера.