Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Василь Шкляр презентував нову книгу в Острозі

22 березня 2010

Нещодавно в Острозькій академії відбулась презентація нової книги Василя Шкляра «Чорний ворон». Роман відтворює  одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок нашої історії  –  боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х  роках. «Чорний ворон» – це ім’я одного з отаманів Холодноярської республіки.  

Автор розповів про роботу з архівами СБУ та свідками тих подій, інтерпретацію історії та його власне бачення того, що вібувалось у той час в Україні. На презентації книги був присутнім Михайло Слабошпицький як представник видавництва «Ярославів Вал». Він розповів про плани видавництва та історію видання книги, яка започатковує нову серію історичної літератури.