Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

До Дня Соборності України студенти Острозької академії одягнули жовто-блакитні стрічки

22 січня 2010

Кожного року 22 січня Україна святкує День Соборності, адже саме у цей день був підписаний Акт Злуки, який об’єднав в одну державу Західноукраїнську та Українську Народні Республіки. Національний університет «Острозька академія» долучився до святкування, оскільки одним зі своїх передових завдань вважає виховання національно-свідомої та патріотичної молоді.

На честь свята студенти прикріпили на одяг жовто-блакитні стрічки з написом: «Моє серце з Україною», а студентське радіо транслювало історичну довідку про День Соборності та сучасні українські пісні про Батьківщину упродовж усього дня.

Акцію підтримали і гості університету: головний редактор газети «День» Лариса Івшина та учасники Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді. Їх приїзд до Острозької академії саме 22 січня вже став хорошою традицією. Як відомо, приорітетним завданням Острозького клубу є подолання стереотипів та об’єднання молоді Східної і Західної України.