Всеукраїнська студентська олімпіада з політології вже вдруге пройшла в Острозькій академії

21.04.2010

15-16 квітня в Національному університеті «Острозька академія» проходила Всеукраїнська студентська олімпіада з політології. Така масштабна олімпіада із цієї дисципліни вже вдруге проводиться в стінах НаУОА. Участь у ній взяли близько 50 студентів спеціальності «Політологія» із 19 українських вищих навчальних закладів.

Студенти 3-5 курсів мали змогу продемонструвати набуті знання, вирішуючи запропоновані їм конкурсні завдання. Загальний час на їх розв’язання складав 3 години. За цей час учасники олімпіади повинні були впоратись із поставленим завданням – дати відповіді на блок теоретичних, тестових та прикладних питань.

Після виконання письмових завдань всіх гостей було запрошено відвідати музеї та інші історичні пам’ятки м.Острога. За словами самих учасників їм дуже сподобалась екскурсія містом та, власне, Острозькою академією.

До складу журі входили відомі вчені-доктори та кандидати політичних наук. Зокрема головою його була Зеленько Галина Іванівна - провідний науковий співробітник відділу теоретичних і прикладних проблем політології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України. Після перевірки конкурсних робіт журі оголосило остаточні результати. Місця розподілилися таким чином: І місце зайняв студент п’ятого курсу Національного університету «Острозька академія» Мозоль Михайло, ІІ місце поділили між собою студент четвертого курсу НаУОА Максименко Роман та студент V курсу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара Пашков Віктор. ІІІ місце вибороли студенти ІІІ курсу Львівського національного університету ім. І.Франка Мазур Тетяна та Ланюк Євген.

У загальному груповому рейтингу ВНЗ перше місце виборов Національний університет «Острозька академія».

Вітаємо наших студентів НаУ«ОА» із перемогою та бажаємо подальших успіхів у нелегкому навчанні!

Із результатами ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з політології можна ознайомитись
тут