Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти правничого факультету повернулися з перемогою

20 грудня 2010

Команда правничого факультету Національного університету «Острозька академія» у складі Вікторії Волинчук та Ірини Стецик перемогла у ІІІ Всеукраїнських змаганнях з адміністративного права і процесу ім. В.С. Стефанюка.

Змагання, у яких взяли участь студенти-правники з Києва, Полтави, Харкова, Донецька, Одеси, Запоріжжя та Острога, проходили 17-18 грудня у Запорізькому національному університеті.

За словами Вікторії Волинчук,студентський інтелектуальний поєдинок відбувався у формі судових дебатів між учасниками від різних вишів, на яких вони готували позиції позивача та відповідача, представляли та обґрунтовували їх. «Нам була надана фабула справи. За результатами проведеного жеребкування ми виступали в ролі позивача. Емоційна насиченість та законодавча підкованість обох сторін судових дебатів дозволила себе відчути учасником справжнього судового процесу. А вже у фіналі ми виступали в ролі відповідачів з іншої фабули, що було не менш цікаво. Та й взагалі участь у таких змаганнях – це необхідний досвід для майбутнього юриста-практика»,– розповідає Вікторія.

За оцінками суддів, команда Острозької академії посіла почесне третє місце. Крім цього, Ірина Стецик отримала грамоту і кубок у номінації «Кращий оратор».

За підготовку до участі в дебатах дівчата дякують магістрантам правничого факультету НаУОА Олені Михальчук та Юрію Радьку, які, до речі, минулого року також перемогли у цих змаганнях.