Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозьку академію відвідали брати Капранови

20 травня 2010

Віталій та Дмитро Капранови відвідали Острозьку академію та прочитали студентам лекцію на тему: «Основи видавничої діяльності у сучасних умовах». Брати провели паралель між сучасною книгою та художньою літературою, а також розповіли про правила та прийоми оформлення книжок для будь-якого читача.

Брати Капранови звернули увагу студентів на те, що головне завдання видавця в тому, щоб книга вирізнялася серед інших. Інколи оформлення не важливе, а головну роль відіграє назва. Брати Капранови зазначили, що правильно назвати книгу – визначити її долю.

Наприкінці зустрічі брати Капранови ознайомили студентів зі своєю творчістю та процитували деякі книги із серії «Кобзар 2000».