Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Магістрантка академії взяла участь у Східній Зимовій Школі у Вроцлаві

20 березня 2010

Анастасія Буза, студентка магістеріуму спеціальності «Культурологія», взяла участь у Східній Зимовій Школі у Вроцлаві  (Польща), яка була організована Колеґіумом Східної Європи та Центром досліджень Східної Європи Варшавського університету.

Учасники школи мали змогу прослухати лекції видатних науковців, дипломатів та представників найважливіших дослідницьких та академічних центрів з Польщі, Угорщини, Литви, Голландії, США.

У межах програми Школи учасники мали підготувати та виголосити основні тези своїх наукових робіт. Анастасія Буза підготувала презентацію на тему: «Феномен політичного гумору в українській культурі». Її виступ викликав неабияку зацікавленість учасників щколи з Росії, Польщі та Білорусі, а також ініціював дискусії.

Крім того, для учасників Школи були організовані візити до наукових інституцій та бібліотек Вроцлава, а також культурна програма, яка включала в себе екскурсію Вроцлавом та відвідини музеїв. За результатами участі в школі Анастасія Буза отримала диплом.