Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Національний університет «Острозька академія» налагоджує стосунки з університетами Франції

19 травня 2010

Національний університет «Острозька академія» 19 травня відвідав аташе Франції, що очолює відділ з питань відносин між університетами Франції та України Гійом Колен. Гійом Колен продемонстрував студентам ролик, відзнятий у Франції за участі українських випускників французьких вишів. Також дипломат розповів про систему вищої освіти Франції та подальші перспективи для української молоді щодо навчання за кордоном. Гійом Колен переконаний у подальшій тривалій співпраці між університетами Франції та Острозькою академією, у створенні нових обмінних програм.

Під час зустрічі, спудеї мали можливість задати питання Гійому Колену та висловити власні думки щодо майбутньої співпраці.