Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Німецькі мовні курси від кафедри індоєвропейських мов

19 січня 2010

Кожного року факультет романо-германських мов організовує поїздку на мовні курси до Німеччини. Студенти мають унікальну можливість відвідати цю країну, ознайомитися з її звичаями і традиціями, побачити пам’ятки архітектури, поспілкуватися з місцевими жителями та отримати величезний культурний і мовний досвід. Мовні курси минулих років відбувалися у містах Дрезден і Берлін. Дорогою до Німеччини студенти Острозької академії відвідали Варшаву, а також інші видатні місця Польщі та Німеччини.

У березні цього року на студентів університету знову чекає така можливість. Упродовж семи днів ви матимете змогу проживати у місцевій сім’ї. відвідаєте 20-годинні мовні курси, по закінченню яких отримаєте сертифікат, візьмете участь у цікавих екскурсіях.

Якщо Вас зацікавила така можливість, звертайтеся на кафедру індоєвропейських мов.