Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії стажувалися у Перемишлі

17 травня 2010

З 4 по 16 травня студенти факультету міжнародних відносин взяли участь у студентському обміні між Національним університетом «Острозька академія» та Вищою Школою Східноєвропейською в Перемишлі (Польща).

Учасниками обміну стали Світлана Дегтяр, Світлана Радовенюк, Максим Жуковський (третій курс спеціальності «країнознавство»), Марія Савчак (третій курс спеціальності «міжнародні відносини»), Олена Сільчук (третій курс, спеціальності «історія») та Іванна Голуб’юк (п’ятий курс спеціальності «історія»).

Під час обмінної програми студенти відвідували пари на факультетах політології, міжнародних відносин та історії, взяли участь у студентському святі Ювеналії, організувавши показ відеопрезентацій про Україну та влаштувавши для польських студентів українські народні забави. Також цікавим стало знайомство з українською громадою міста Перемишля, участь у святкуванні 500-літнього ювілею української церкви у с. Улюч, відвідини української школи ім. М. Шашкевича та зустрічі з учнями, де студенти Острозької академії змогли поспілкуватися з дітьми про життя українців у Польщі та про їхнє бачення майбутнього України.

Перебування у Польщі включало екскурсії до Кракова – першої столиці Польщі, до Красічина і Ланцута, де знаходяться старовинні замки.