Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії стартувала вступна кампанія-2010

16 липня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» 15 липня розпочався прийом документів на 2010-2011 навчальний рік. Нагадаємо, що зарахування до числа студентів університету відбуватиметься на основі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти та творчого конкурсу (напрями підготовки «літературна творчість» та «журналістика»).
 
Із вчорашнього дня територія Острозької академії переповнена абітурієнтами, які приїхали з усіх куточків України і ще  з досвітку займають чергу до приймальної комісії, щоб подати документи у цей престижний навчальний заклад.
Чому саме Острозька академія, ми поцікавилися в самих абітурієнтів:

Тетяна Циганець, Березнівський район (Рівненська область)
Острозьку академію я обрала через те, що з дитинства мрію тут навчатися. Свою професійну діяльність планую пов’язати з економічною сферою, тому вступатиму на спеціальність «фінанси та кредит» й «економічна кібернетика». Від навчання в академії очікую динаміки, всебічного розвитку та незабутнфіх студентських буднів.

Ірина Сільвеструк, місто Кременець (Тернопільська область)
Крім Острозької академії я, звісно, подаю документи ще в інші начальні заклади. Однак, дуже хотілося б вступити саме до Острозької академії на правничий факультет або ж на психологію. Знаю, що у цьому університеті надзвичайно кваліфікований професорсько-викладацький склад, потужна база навчальних ресурсів і взагалі Острозька академія – дуже престижний навчальний зааклад.

Інна Головченко, місто Старокостянтинів (Хмельницька область)
До Острозької академії я приїжджала  на День відкритих дверей. Мене позитивно вразив виступ ректора Ігоря Демидовича Пасічника та атмосфера, яка тут панує. Хотіла б навчатися на економічному факультеті або на факультеті романо-германських мов, тому й відповідно документи подаватиму на дві спеціальності.

Тарас Полович, місто Золочів (Львівська область)
Про Острозьку академію мені розповіли мої знайомі, які тут навчаються. Вони дуже задоволені рівнем викладання та умовами, які створені в академії. Мрію навчатися на спеціальності «англійська мова та література».