Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти економісти побували на лекції канадського професора

16 березня 2010

Національний університет «Острозька акдемія» відвідав професор університету в Торонто (University of Western Ontario) Василь Калимон. На освітянській ниві він уже працює понад 40 років, зокрема в університетах Лос-Анджелеса та Торонто. Крім того, пан Василь є приватним фінансовим консультантом відомих фірм США, Канади, Австрії, Росії та України.

Під час свого візиту до НаУОА професор Калимон прочитав лекцію для студентів третього курсу економічного факультету на тему: «Глобальна фінансова криза: причини та наслідки». Особливу увагу він звернув на протікання кризових явищ у банківській системі, страхових компаніях та малих підприємствах. Студенти також мали можливість поспілкуватися з науковцем у форматі жвавої дискусії. Майбутні економісти найбільше цікавилися проблемами українського ринку, банківських та страхових послуг, а також можливими шляхами виходу із фінансової кризи.

Наприкінці зустрічі Василь Калимон висловив бажання створити на базі Острозької академії бізнес-школу, яка функціонуватиме у рамках співпраці з університетом Grand MacEwan.