Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія стала осередком науковців світового рівня

15 May 2010

14-15 травня в Острозькій академії відбулася ІІ Міжнародна конференція «Наукові докази Розумного Задуму в генезі та бутті Всесвіту».

З метою розробити системну наукову парадигму Творення, яка б повністю відповідала досягненням сучасної науки, над організацією конференції спільно працювали  Національний університет «Острозька академія», Інститут ґенези та буття Всесвіту, Університет Риджент, США, Християнський інститут психології, Південноафриканська Республіка, Євро-азійський християнський научно-апологетичний центр, Міжнародний центр християнського лідерства, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація ПОКЛИК» та Міжнародний благодійний фонд «Варнава». Організатори передбачили 4 секції, за якими працювали науковці.

Конференція не залишила байдужими студентів Острозької академії, адже зал, у якому доповідали провідні науковці, був заповнений молодими людьми, що навчаються на спеціальностях «релігієзнавство» та «культурологія».

За словами ректора Острозької академії Ігоря Пасічника, це не перша конференція на подібну тематику, що проходить саме в Острозькій академії, адже потужна науковва й духовна атмосфера університету сприяє проведенню таких заходів.