Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти побували на новорічному балі

14 січня 2010

14 січня студенти Острозької академії відвідали новорічний бал-маскарад. Організували це свято для студентської молоді працівники Культурно-мистецького центру академії та члени Братства спудеїв університету.

Новорічне свято, як і будь-який бал, не могло пройти без яскравих костюмів та масок. Студенти університету перевтілилися у різноманітні образи: тут можна було зустріти і представників різних часових та культурних епох, і лісових звірів, і персонажів фільмів.

Звичайно новорічний бал не міг відбутися без Діда Мороза та Снігуроньки, які організували для «казкового панства» конкурси і танці.