Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії – за здоровий спосіб життя

11 лютого 2010

У Національному університеті «Острозька академія» відбулося вручення сертифікатів учасникам сертифікатної програми «Здоровий спосіб життя», що проходила з ініціативи декана гуманітарного факультету, професора Василя Жуковського. Студенти прослухали курс із п’яти лекцій за методикою Генадія Шичка, на яких їм розповідали про переваги життя без шкідливих звичок у контексті собріології – науки про тверезий спосіб життя.

Сертифікати отримали ті студенти, які обрали для себе здоровий спосіб життя, а це означає, що вони повністю відмовилися від алкоголю та тютюну та мають право викладати собріологію у будь-яких навчальних закладах.