Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія навчатиме журналістів

10 лютого 2010

У Національному університеті «Острозька академія» на гуманітарному факультеті відкривається спеціальність «журналістика»


Студенти університету проявляють схильність до написання журналістських матеріалів. Їх роботи публікуються не лише в регіональній пресі. На базі Острозької академії з часу її відродження діяло декілька шкіл журналістики. Крім цього, студенти навчального закладу ініціюють видавництво власної газети. Враховуючи потенціал та зацікавленість молоді у цій галузі, а також зростання ролі інформаційної сфери у житті суспільства, керівництво університету виступило з пропозицією відкрити спеціальність «журналістика» на базі Острозької академії.
Перший набір планується здійснити з вересня 2010 року.

«Відкриття спеціальності «журналістика» є перспективним проектом, спрямованим на забезпечення нашого регіону фахівцями, які дуже потрібні на ринку праці, адже сьогодні стрімко розвивається як державна, так і комерційна та приватна сфери масової комунікації.

Зараз основне завдання – забезпечити гідні умови та створити якісну базу для навчання журналістів. Сподіваюся, це активізує творчі здібності філологів Острозької академії», – розповідає завідувач кафедри української літератури, професор, доктор філологічних наук Ярослав Поліщук.