Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Міліціонери Рівного вивчають англійську в Острозькій академії

08 жовтня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» восьмого жовтня працівники управління МВС Рівненської області відвідали перше заняття з курсу «Англійська мова» для надання кваліфікованої підготовки з питань іноземних мов та етики щодо обслуговування Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Нагадаємо, що другого вересня ректор академії Ігор Пасічник та начальник ГУ МВС України в Рівненській області Олег Сало підписали договір про співпрацю. У документі йдеться про те, що Острозька академія надаватиме послуги працівникам управління МВС з навчання курсу «Англійська мова для працівників правоохоронних органів». Зі свого боку правоохоронці повинні створити базу для проходження навчальної практики студентами правничого факультету Острозької академії, а також співпрацювати із університетом у сфері розвитку його криміналістичної лабораторії та студентського загону охорони громадського порядку «Правопорядок». Така ініціатива, на думку обох сторін, є економічно вигідною для держави, оскільки дозволяє заощадити кошти, що планувалося виділити на забезпечення міліціянтів перекладачами.

Викладачі факультету романо-германських мов місяць працювали над розробкою навчальної програми для нових «студентів» На першому занятті міліціонери переглянули відеоролик про роботу їхніх колег у різних країнах світу. Уже з наступного тижня викладачі іноземної мови працюватимуть з міліцією, попередньо визначивши рівень знань англійської мови кожного. За цим рівнем будуть сформовані групи, які дозволять розпочати вивчення англійської мови з різних етапів.