Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Стипендіальна програма Zavtra.Ua знову в Острозі

07 вересня 2010

В Острозькій академії відбулася презентація стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука Zavtra.Ua, участь у якій наші студенти беруть вже вп’яте. Перемога у конкурсі відкриває чимало можливостей для особистого розвитку та передбачає щомісячну стипендію.

Розпочалася презентація із вітального слова проректора з наукової та навчально-виховної роботи, професора Петра Кралюка, який наголосив на значимості програми для розвитку талановитої молоді в Україні. Практичні аспекти подання документів та наукових робіт до Фонду Віктора Пінчука розкрив у своєму виступі Михайло Якубович, голова студентсько-аспірантського наукового товариства «Академік».

Координатори програми висловлюють сподівання, що цьогоріч студенти покажуть не гірші результати, ніж у минулі роки, адже Zavtra.Ua – одна із небагатьох в Україні стипендійних програм, де усі процедури відбуваються максимально прозоро. Заявлені наукові роботи проходять незалежну  експертну оцінку, що дає змогу належно оцінити творчий потенціал студента.