Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

У Всеукраїнському турнірі юних журналістів перемогла команда Волинської області

07 травня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» 3-7 травня проходив VI Всеукраїнський турнір юних журналістів.
У запеклих інтелектуальних боях перемогла команда Волинської області «Четверта влада». Друге місце посіли  команда з Черкас «Gloria press», з Харкова «Голка» та з Чемерівців «Ендорфін Team». Третє місце посіли: команда з Рівного «Без секретів», із Сум «Nota bene», з Чернівців «Post Scriptum», з Хмельницької області «Енергія слів» та з Мелітополя «Royal Press».

Марія БУДЕНКО, Софія ВИДРА, учасники Черкаської команди «Gloria press»:
− Незважаючи на друге місце, ми задоволені результатом, адже навіть не уявляли, що дійдемо до фіналу. Основною метою особисто для нас було: не зайняти останнього місця. Погоджуємося із об’єктивністю перемоги Волинської збірної, вони є справді дуже сильною командою.

Анна КУШНІР, Микола ЛУЦЮК, учасники Волинської команди «Четверта влада»:
− Зараз надзвичайно важко говорити чи то від хвилювання чи то від радощів. Надзвичайно приємно було грати у фіналі. Якщо сказати направду, то протягом чверть та півфіналу наша команда вважала своїм головним суперником команду із Сум «Nota bene», яка до фіналу не потрапила. А кожен хто побував на турнірі особисто для себе вже є першим, є переможцем. Перемога «Четвертої влади» – це перемога не лише учасників нашої команди, а й нашого керівника та усіх команд, які допомогли нам краще себе проявити. Ми щасливі, що здобули перемогу і бажаємо усім успіху на наступних турнірах.