Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Учасники продовжують ділитися думками про турнір та Острозьку академію

05 травня 2010

Ми продовжуємо інформувати Вас про перебіг турніру юних журналістів. Сьогодні ще проходять ігри чвертьфіналу, але ми уже поцікавилися в учасників, чи є у них прогнози щодо того, хто здобуте перемогу   

Анна КУШНІР, капітан Волинської команди «Четверта вдада»:
– Нам дуже сподобалася атмосфера  Острозької академії: її історія, класична архітектура, унікальність у всьому ще довго залишатимуться у нашій  пам'яті. Кожного дня змінюються лідери, тому я і припустити не можу, хто міг би стати переможцем, адже усі команди гідні першого місця. Суперництва, як такого, взагалі не відчувається, особливо, за межами турніру. Усі команди зібрані, дружелюбні, тому з ними приємно не лише дискутувати на турнірах, а й проводити вільний час.