Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Продовження дружньої інтелектуальної співпраці

04 жовтня 2010

В Українському домі міста Києва першого жовтня відбулося урочисте відкриття ХІІ Фотовиставки газети «День». Це щорічне свято фотографії, яке збігається і з датою Дня народження видання – йому щойно виповнилося 14 років. На свій День народження «День» запросив лише найближчих та найрідніших людей.

Оскільки Острозька академія та газета «День» не тільки партнери, а й давні щирі друзі, тому вони завжди підтримують усі починання один одного. Фотоконкурс не став винятком. Приз від Національного університету «Острозька академія» – окрема номінація, за яку змагалися учасники конкурсу. Переможця від НаУОА нагороджував проректор з навчально-виховної та наукової роботи університету, професор Петро Кралюк. Подарунок він вручив Олегові Ніцко з м. Києва за роботу «Могутній рід». Проректор нагородив переможця книгами про історію університету та його діячів і передав від ректора Ігоря Пасічника академічний мед та запрошення відвідати Острозьку академію.

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина від імені засновників Міжнародного фотоконкурсу вручила Острозькій академії подяку за партнерство й підтримку в проведенні конкурсу та видання у двох томах із серії бібліотеки газети «День» «Екстракт-200».