Ініціативу Острозької академії та газети «День» підтримав Волинський університет

04 березня 2010

Волинський національний університет імені Лесі Українки приєднався до ініціативи Острозької академії та газети «День» присвятити 2010 рік великому князю Костянтину Івановичу Острозькому.

Таке рішення було прийняте на вченій раді університету.  Наразі розробляється план заходів щодо вшанування цієї непересічної особистості та ознайомлення волинян з біографією князя Острозького. Адже Костянтин Іванович був не лише київським воєводою та литовським гетьманом, а й волинським маршалком і луцьким старостою. Загалом Волинський університет планує провести тематичні бесіди кураторів у навчальних групах, круглий стіл, виставки у бібліотеці та конкурс есе.