Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Політологи висловили власне бачення актуальних проблем сьогодення

02 червня 2010

2 червня студенти другого курсу спеціальності «Політологія» організували науково-практичну конференцію на тему: «Суспільно-політичні та соціально-психологічні проблеми сучасності».

Учасники конференції мали змогу представити власне бачення актуальних проблем сьогодення та запропонувати механізми їх вирішення. Найбільш обговорюваними та дискусійними стали теми, що стосуються електоральної поведінки українців, політичної культури молоді та національної свідомості. Також прозвучало багато думок стосовно українських політичних реалій та ідей покращення існуючої ситуації в державі. У якості слухачів на конференції були присутні студенти з інших спеціальностей та викладачі кафедри політології.