Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії вкотре показали свою першість

02 квітня 2010

Студентки спеціальності «політологія» Національного університету «Острозька академія» Тетяна Ільїна та Анна Музичук зайняли відповідно перше і третє місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук серед вищих навчальних закладів, що проходив нещодавно у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. В інтелектуальних змаганнях взяли участь студенти-політологи з усіх куточків України. За результатами першого туру, суть якого полягала у написанні наукових робіт на політичну тематику, спеціальна комісія відібрала кращих з кращих студентів. У другому турі учасники конкурсу здійснювали захист своїх наукових доробків, брали участь у різноманітних дискусіях.

До речі, це вже не перша перемога майбутніх політологів Острозької академії, адже минулого року студентка четвертого курсу Ірина Чириця посіла перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з політології.