Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В академії обговорювали проблеми християнської етики

31 березня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 28 березня відбувся Всеукраїнський фестиваль уроків з християнської етики та Всеукраїнський турнір  «Юні знавці Біблії», у яких взяли участь вчителі та учні 5-11 класів. Учасників привітав декан гуманітарного факультету, професор та організатор заходу Василь Жуковський.

«Щиро вітаю вас, шановні колеги та учні, з можливістю взяти участь у заходах такого масштабу.Сподіваюся, що з кожним роком учасників більшатиме», - зазначив Василь Жуковський.

У рамках турніру проводилося тестування, у якому учні продемонстрували на скільки ефективно вони засвоїли матеріал із курсу «Християнська етика» та  захист есе, присвячених розумінню Святого письма та його впливу на формування моральних цінностей.

Також під час  заходів вчителі презентували свої уроки або їх фрагменти, ділилися досвідом, обговорювали різні аспекти своєї викладацької та позакласної роботи.
Усі вчителі та учні отримали грамоти за участь у турнірі та фестивалі, а також підручники з курсу «Християнська етика».