Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозьку академію відвідав Михайло Слабошпицький

30 січня 2009

Зустрітися зі студентами, презентувати ряд книг та обговорити сучасний стан української літератури – з такою метою до Острозької академії вже вдруге завітав виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький.

Окрім вищезгаданих тем, спілкування торкнулося і конкурсу української мови ім. Петра Яцика, меценатом якого виступає Ліга, та в якому беруть участь і студенти Острозької академії.

«Ми з вашим ректором Ігорем Пасічником вже обговорювали можливість створення якогось конкурсу на базі Острозької академії, і я думаю, що це реальна можливість, яку справді варто втілювати в життя. Я готовий співпрацювати з острозькими студентами», – з такими словами звернувся Михайло Слабошпицький до студентів під час зустрічі.

Гість поділився з аудиторією цікавими бібліографічними довідками про українських митців, які жили за кордоном: Тодося Осьмачку, Марію Бакширцеву. А також пан Михайло загітував всіх охочих взяти участь у конкурсі історичної прози «Ярославів вал», пообіцяв ще раз відвідати академію у травні та, можливо, провести майстер-класи.