Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії в Лас-Вегасі

28 квітня 2009

У квітні студенти правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Марія Цип’ящук та Ашот Агаян представили Україну на Міжнародних змаганнях з інтерв’ювання та консультування клієнтів у Лас-Вегасі. Це стало можливим завдяки перемозі на відбірковому етапі в Україні у грудні 2008 року.

Змагання з інтерв’ювання та консультування клієнтів є проектом Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права». Вони проводяться з метою навчання майбутніх юристів етиці, коректному поводженню з клієнтами та вмінню налагодити з ними психологічний контакт. Адже, за словами учасниці конкурсу Марії Цип’ящук,  в сучасному світі дуже часто юристи забувають, що таке корпоративна етика, що клієнт, перш з авсе, – людина, а не матеріал для заробляння грошей.

Наші студенти достойно представили Україну на міжнародному рівні. Підтвердженням цього є позитивна рецензія журі конкурсу, схвальні відгуки голови оргкомітету Фореста Мостена та сертифікати про участь. Але найголовніше, що отримали Ашот та Марія, – це неоціненний досвід у майбутній юридичній кар’єрі.