Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В академії відбувся форум молодіжних організацій

27 лютого 2009

25 лютого в Національному університеті «Острозька академія» відбувся Форум молодіжних громадських організацій за участю представників органів влади міста Острога, метою якого було налагодження діалогу між осередками молодіжних організацій, що діють в Острозі.

На форум завітали представники Інституту подлітико-інформаційних досліджень, Пласту, Спілки Української Молоді в Україні та Всеукраїнської молодіжної організації «Національний альянс».

Під час зустрічі кожна з організацій мала нагоду презнентувати себе, розповісти про мету та напрямки своєї діяльності, поділитися цікавимим ідеями та проектами. Пласт та Спілка Української Молоді в Україні були створені ще на початку минулого століття і мають свою історію, власні звичаї та традиції. Інші – з’явилися кілька десятків років тому, у кожної з яких також є своя мета, ідеї, завдання. Тому молоді активісти намагаються втілювати у життя всі задуми та плани, незважаючи на жодні перешкоди.

На форумі у них відразу знайшлася велика кількість ідей: Ярмарок молодіжних організацій, проведення фестивалю етнічних культур «Галас», Школа активної молоді, реалізація суспільно-корисних проектів. Остаточне рішення щодо спільного проекту буде прийнято після внутрішніх зборів кожної організації та загальних, на яких зберуться по декілька представників керівництва організацій.