Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Вітання з Новорічними та Різдвяними святами від ректора Острозької академії Ігоря Пасічника

25 грудня 2009

Шановні спудеї, викладачі, працівники та гості Острозької академії!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим. Вірю, що наступний рік подарує нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досятнень, буде багатим та щедрим на здоров’я, посмішки, затишок та добробут, а для нашої України стане роком миру та процвітання.

Нехай прийдешній рік принесе у Ваш дім радість, а Господь оберігає та посилає Своє святе благословіння Вам та Вашій родині.

Щасливого Нового року, смачної куті та дзвінкої коляди!