Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Перший проректор університету Петро Кралюк відвідав конференцію в Ольштині

25 травня 2009

У травні місті Ольштині у центрі Вармінсько-Мазурського воєводства (Польща) відбувся семінар, присвячений проблемам сучасної України. Його організатором виступив Центр наукових досліджень при воєводській управі. Участь у семінарі з українського боку взяли науковці Рівненської області. Це пов’язано з тим, що Вармінсько-Мазурське воєводство є партнером Рівненщини. На території цього воєводства проживає чимало українців. Тут вони мають свої школи, українські програми можна почути по місцевому радіо. Прикметно, що саме виходець з цього воєводства, українець Мирон Сич представляє українську меншину у польському сеймі.

У роботі семінару взяв участь Петро Кралюк, перший проректор Національного університету «Острозька академія», який виступив з доповіддю «Ідентичність населення України». Також Петро Кралюк зустрівся з ректором Вармінсько-Мазурського університету Юзефом Гурнєвичем. Під час цієї зустрічі обговорювалися питання співпраці між Острозькою академією та Варміно-Мазурським університетом в Ольштині.