Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Академічні політологи оцінили Президента

25 березня 2009

24 березня Школа політичної аналітики «ПОЛІС» презентувала результати своєї діяльності. Презентація відбулася у рамках святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту і стосувалась зовнішньополітичних ініціатив Президента України Віктора Ющенка. Учасники круглого столу, під час якого і відбувалося обговорення проблеми, звернули свою увагу на різноманітні аспекти зовнішньополітичної діяльності Віктора Андрійовича, її позитиви та недоліки.

Як завжди, звіт діяльності Школи викликав жвавий інтерес не тільки у політологів, а й у представників інших спеціальностей.

Прослухавши доповідь стосовно переваг та недоліків діяльності Президента у сфері зовнішньої політики, присутні мали змогу висловити свої думки стосовно цього питання, що згодом перетворилося у динамічну дискусію.