Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Ще одна «битва майстрів слова» в Острозькій академії

25 березня 2009

Уже традиційно у рамках святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту був проведений «Конкурс Оратора». Цього разу учасники конкурсу говорили про те, чи може українець розмовляти не українською? Суддівській колегії непросто було визначити переможця серед шести претендентів на кубок Оратор-2009, адже кожна промова відзначалася відмінністю позиції стосовно обговорюваної теми, різним смисловим забарвленням, способом виголошення. Та незважаючи на складнощі у визначенні переможця, ним став студент третього курсу спеціальності «політологія» – Олександр Стемковський.

«Мені надзвичайно приємно тримати цей кубок в руках, адже це говорить не тільки про наше вміння майстерно говорити, що дуже важливо для політолога, а й про те, що такі вміння в Острозькій академії адекватно оцінюються», – прокоментував переможець проведення конкурсу.